1403-04-04   ||   434

عالی‌ترین رُکن تصمیم‌گیر تشکیلات سومو تشکیل جلسه داد

هشتمین مجمع عمومی تشکیلات سومو جمهوری اسلامی ایران با حضور اعضاء در کرج برگزار شد

به گزارش کمیته ارتباطات تشکیلات سومو ج.ا.ایران، هشتمین نشست عالی‌ترین رُکن تصمیم‌گیر سومو ایران همزمان با یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور، مورخ 31 خردادماه 1403 از ساعت 19 تا 21:30 با حضور اعضاء در سالن کنفرانس اداره‌کل ورزش و جوانان استان البرز برگزار شد. در این جلسه به ریاست دکتر جاسم منوچهری رئیس و بنیان‌گذار سومو ایران، عضو هیأت اجرایی فدراسیون سومو آسیا و نماینده فدراسیون جهانی در ایران، پس از تلاوت کلام ا... مجید، نواخته شدن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، خوشآمدگویی دبیر مجمع و تصویب دستور جلسه، موارد ذیل به تصویب اعضاء رسید:

گزارش رئیس در خصوص حوزه‌های مختلف فعالیت‌های صورت‌گرفته در یک سال گذشته، انتخاب ترکیب جدید هیأت رئیسه برای دوره زمانی پیشرو، تغییرات بنیادی اساسنامه، روند ارزیابی عملکرد استان‌ها در سال 1403 و 1404 بر مبنای محورهای ده‌گانه عملکرد، تقسیم‌بندی دپارتمان‌های استانی عضو به پهنه‌های هفت‌گانه با اهداف راهبردی و دستور کار مشخص، حضور در برنامه مهم بین‌المللی سال‌های 2024 و 2025 و انتخاب اولیه چهار استان کاندیدای میزبانی دوازدهمین و سیزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور.

در پایان از کادر اجرایی حاضر در جلسه در راستای سازماندهی موفقیت‌آمیز یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و هشتمین مجمع عمومی سومو ایران تقدیر و تشکر به عمل آمد.